Voor al onze orkesten zijn we altijd op zoek naar nieuwe leden.

Het A-orkest, bestaande uit accordeons, keyboard, drummer, gitaar en een mandoline, repeteren op maandagavond van half 8 tot half 10. Tussendoor een korte pauze met koffie en thee. Het A-orkest speelt bekende nummers van verschillende moeilijkheidsgraden.

Het B-orkest bestaande uit keyboards, gitaren, drummer, een piano en een zangeres repeteren op vrijdagavond van half 7 tot half 8. Het B-orkest speelt bekende popnummers uit de top 40, maar ook goed in het gehoor liggende nummers van vroeger.

Het C-orkest bestaande uit gitaren en keyboards repeteren op vrijdagavond van 6 tot half 7. Het C-orkest speelt makkelijke nummers voor de leerlingen.

Heb je interesse om mee te spelen in een van onze orkesten, stuur dan een mail of gebruik het contactformulier. Onze secretaresse neemt dan contact met je op voor een kijk/meespeel avond.